OBJAZDOWY PUNKT SZCZEPIEŃ W EŁKU - JESTEŚMY PRZY UL. PIŁSUDSKIEGO 1 !!!

 

Szanowni Państwo,

 1. Informujemy, że od dnia 05.10.2021 r. wznawiamy możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w Objazdowym Punkcie Szczepień „Pro-Medica” w Ełku Sp. z o.o. zlokalizowanym przy ul. Piłsudskiego 1 w Ełku (budynek Działu Ratownictwa Medycznego).

 2. Szczepienia będą odbywały się bez konieczności wcześniejszej rejestracji:

 1. wtorek w godzinach 8:00 - 15:00,

 2. piątek w godzinach8:00 - 15:00.

 1. Będą do wyboru dwie szczepionki przeciwko COVID-19 tj.:

 1. Janssen – szczepionka jedno-dawkowa,

  lub

 2. Pfizer – szczepionka dwu-dawkowa.

 1. Na miejscu po szczepieniu będą wydawane dla chętnych potwierdzenia szczepienia – Unijne Certyfikaty COVID – w przypadku szczepionki Janssen lub II dawki Pfizer.

 2. W przypadku osób, które zaszczepiły się I dawką szczepionki Pfizer w jakimkolwiek punkcie szczepień na terenie Polski, można będzie również zaszczepić się II dawką tej szczepionki w Objazdowym Punkcie Szczepień „Pro-Medica” w Ełku Sp. z o.o.

 3. UWAGA!!! Zapewniamy możliwość zaszczepienia się trzecią dawką szczepionki Pfizer (przypominającą) dla wszystkich osób, które ukończyły 50 rok życia. Przypominającą dawkę można podać nie wcześniej niż 6 miesięcy od ukończenia pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19, niezależnie od rodzaju szczepionki (Pfizer / AstraZeneca / Moderna / Janssen & Janssen) zastosowanej uprzednio podczas szczepienia podstawowego.

 4. Dodatkowych informacji na temat szczepień można zasięgnąć pod numerem telefonu:

  885-201-020.

 5. W Objazdowym Punkcie Szczepień będą szczepione:

 1. osoby dorosłe,

 2. osoby powyżej 16 roku życia z zastrzeżeniem, że osoby niepełnoletnie muszą zgłosić się na szczepienie z rodzicem lub opiekunem prawnym.